Hakkımızda

1989 yılında Kaptan Alabalık Restaurant olarak kurulan firmamız, müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine hizmetlerine 2011 yılında otelciliğide eklemiştir.

Ankara'da uzun yıllar boyunca mobilyacılık sektöründe hizmet vermiş olan Mehmet Kaptan 1989 yılında memleketi olan Çamlıhemşin'e dönerek tamamen kendi tasarımı olan gemi şeklindeki restaurantı açmışltır. Yılların verdiği tecrübe ve düzgün hizmet anlayışına sahip olan Mehmet Kaptan 2011 yılında müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine restaurant hizmetinin yanısıra konaklama sektörüne de başlamıştır.

Bir aile firması olan Kaptan Alabalık & Konaklama Tesisi zengin menüsü, eşsiz manzarası ve derenin huzur verici sesiyle müşterilerine doğanın içinde unutulmaz bir tatil yaşatmayı benimsemiştir.

Sürekli kendini geliştiren, yeniliklere açık bir yapıya sahip olan Kaptan Alabalık & Konaklama Tesisi 75 kişilik konaklama ve 80 kişilik restaurantıyla müşterilerini beklemektedir.
 • Fırtına deresinin hemen yanında olan otelimiz, dere sesi eşliğinde huzurlu bir tatil geçirmeniz için siz müşterilerini beklemektedir.
  Oda Standarlarımız;
  TV - Wifi - Sıcak SU - Banyo - WC - Dere Sesi
 • Gemi şeklinde Mehmet Kaptan tarafından dizayn edilen otantik restaurantımızda yemek yerken kendinizi Fırtına Deresinin üzerinde seyahat edermiş gibi hissedeceksiniz.
 • Çamlıhemşin = 5 KM
  Ayder Yaylası = 23 KM
  Zilkale = 18 KM
  Pokut Yaylası = 42 KM
  Kavrun Yaylası = 33 KM